08.12.2004 :: 16:48
No tak, ta blondynka obok to właśnie ja. (Dlaczego musiałam się aż tak uśmiechnąć? -.-" Widać mój aparat!) No właśnie. Nienawidzę swojego aparatu! To przez niego wszystko się zaczęło (wytwarza tak silne pole elektromagnetyczne, że zawsze przysparza mi wielu niesmacznych sytuacji!). Dlatego mam pseudonim Aparatka. Pseudo?! Jakie pseudo?! To Nina Harper wymyśliła je sobie, a potem już cała szkoła to przejęła! Właściwie to nie jest takie straszne, no ale przecież mam na imię Sharon. No tak - zapomniałam się przedstawić. Nazywam się Sharon Spitz. Mam 14 lat i mieszkam z mamą, moimi braćmi - Adamem i Joshem w Elckford. Mam trzy psy (Lawrenca, Sampsona i Piggera) i dwa kotki (Moische i Roxie). Jestem wegetarianką i nienawidzę patrzyć jak cierpią zwierzęta. Moi najlepsi przyjaciele to Maria Wong i Connor McKenzie. (Więcej o mnie i o moich przyjaciołach przeczytacie w dziale "Ja i moi przyjaciele".) Dopiero co założyłam swój pamiętnik, a już tyle chce mi się pisać! No ale chyba zacznę dopiero od następnego wpisu, bo teraz muszę jeszcze zająć się paroma rzeczami w domu. Oho! Pani psycholog (czyli moja mama) wyszła z gabinetu! Zaraz zacznie rzęzić, że nie sprzątnęłam kupki po Samsonie w salonie. Ehhh...