Komentarze do pamiętnika Aparatki


Piątek. Koniec tygodnia szkolnego. Jupiii!!! Razem z Marią jedziemy do mojego taty na Florydę! To strasznie super, bo zobaczę w końcu jak wyglądają przygotowania do świąt w miejscu, gdzie w ogóle nie pada śnieg:) No ale to tylko przygotowania, bo jednak Święta Bożego Narodzenia chciałabym spędzić z mamą, Adamem i Joshem w Elckford. Nie mogę się doczekać, gdy położę się pod palmą i wypiję sok z kokosa... aaach... ;) Chociaż... właściwie po tym, co wydarzyło się dzisiaj w szkole, żałuję, że jadę:/ Alden zatrzymał mnie na holu i zapytał:

- Cześć. Moglibyśmy spotkać się dzisiaj w Life Sickle?

Bardzo zdziwiło mnie to pytanie, bo wiedziałam, że Alden i ja nie mieliśmy wspólnego tematu ze sobą już od paru ładnych miesięcy, no ale ze zdziwieniem odpowiedziałam:

- Czy to coś ważnego? Bo widzisz... raczej nie mam czasu ani dzisiaj, ani w ten weekend. - Wiedziałam, że wyjeżdżam do taty, więc nie pasowało mi się spotkać z Aldenem właśnie dzisiaj:/ - Przykro mi...

- Wiesz Sharon, chciałem z tobą pogadać, no ale okej, właściwie to chyba już nie trzeba. - Serce mi podskoczyło aż do gardła i jednocześnie zrobiło mi się strasznie żal, że jadę na Florydę:( Tak bardzo chciałam zostać teraz w Elckford. Jedyne co przeszło mi przez gardło, to smętne "Och" i właściwie na tym skończyła się nasza rozmowa. Stałam i patrzyłam jak Alden oddala się ode mnie i jak skręca do klasy. Tak bardzo mi się zrobiło smutno. Gryzłam się z własnym sumieniem. Nie potrafiłam pomóc koledze tylko dlatego, że wyjeżdżam. Muszę pogadać z Marią, ale jeszcze przed odlotem naszego samolotu. Chyba kończę i zadzwonię do Marii. Powiem jej, żeby wpadła do mnie wcześniej i razem pojedziemy na lotnisko, tzn. moja mama nas zawiezie. No i będę miała okazję z nią pogadać. Teraz biję się z własnymi myślami. Ciężko mi na serduszku, bo zawiodłam Aldena. Ech, a może ja przesadzam? Może on chciał tylko spytać o jakąś pierdołę... Eee... nie wiem... Oki, kończę. Spytam się Marii. Może coś wystukam jak będę na Florydzie (tata ma laptopa)... Jakieś takie egzotyczne pozdrowienia;) Papa.







Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.12.2005 :: 13:40 :: dip50.neoplus.adsl.tpnet.pl

apcia.blog.pl

zapraszam na mojego bloga o aparatce:*
03.12.2005 :: 13:39 :: dip50.neoplus.adsl.tpnet.pl

www.apcia.blog.

zapraszam na mojego bloga o aparatce ladny blogasek:]
25.07.2005 :: 13:01 :: dfg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

ewciaaa

Witka! Jesteś dobry w angielskim? Koniecznie sprawdź sie na www.ewciaaa.talk.pl ! SĄ NAGRODY! POZDRAWIAM! (prosze chociaż looknij )
19.03.2005 :: 20:20 :: nat004.promax.media.pl

Wiktoria i Grac

aparatko! twoja strona jest super! ale byś mogła pokazać swoje prawdziwe życie w telewizji. albo zostac modelką jakja mogłąbyś więcej podrywać facetów. ale wiesz co z aldenem byłąś dobrą parą:* paputki
11.03.2005 :: 22:38 :: pa91.turek.sdi.tpnet.pl

aparataka

Czemu już nic nie piszesz
08.03.2005 :: 12:52 :: dcv162.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

czesc jestem basia z gorzowa ja lubie aparatke i to naj bardziej
07.03.2005 :: 12:00 :: ddr36.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja lubie aparetke a ty
06.03.2005 :: 15:29 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
06.03.2005 :: 15:29 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
06.03.2005 :: 15:29 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
04.03.2005 :: 17:45 :: bbk194.neoplus.adsl.tpnet.pl

szaron

jupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piątek razem z klouwer idziemy do mnie na gg klouwer jest moją najlepszą koleżanką zawsze z nią chodziy na miasto noi patrzymy jakieś ciuchy na iprezy pozdro dla aparatki marii
aldena alison konora i broka




26.02.2005 :: 14:01 :: ddv151.neoplus.adsl.tpnet.pl

Klaudia

stronka jest super podoba mi się!!!!
04.02.2005 :: 11:58 :: bro237.neoplus.adsl.tpnet.pl

ulka

cześć
powinnaś dodać do strony jakieś wierszyki ,piosenki . jesteś super !!!!!! Czemu zerwałaś z Aldenem pogudzcie sie i bądzcie znowurazem


narka
02.02.2005 :: 15:17 :: w3cache2.icpnet.pl

Kasia

Podaj strone Aparatki na nr gg 3187324
a zobacze ja i dodaj tapety z aparatka
02.02.2005 :: 15:14 :: w3cache2.icpnet.pl

Kasia

Mysle ze powinnas do swojej strony dodac
tapety Aparatki to bedie troche lepsza strona lepiej mnie posluchaj bo to dobra
rada nara
03.01.2005 :: 21:01 :: bad116.neoplus.adsl.tpnet.pl

hermionagrnger

hejka zglos sie do konkursu na najlepszego bloga. kieryj sie pod adres www.hermionagrnger.talk.pl
Pozdro
22.12.2004 :: 15:07 :: sub135-223.elpos.net

Mysia

Siemanko! Fajowy blogasik. Słuchaj masz maila? Bo chciałabym zrobić blog na tym serwerze ale za bardzo nie wiem jak zmienic grafike ręcznie. Mail to mysiaa85@wp.pl gg 1070495 Pozdroofka
19.12.2004 :: 19:11 :: bdb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Hejcia! Zapraszam do wzięcia udziału w moim konkursie na naj bloga! www.basia.talk.pl Instrukcje po wejściu!

19.12.2004 :: 18:11 :: bdb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

Zagłoś się do mojego konkursu na najsympatyczniejszego bloga. Podaj imię i adres bloga.Paula2
12.12.2004 :: 18:33 :: nat-215-196.man.bydgoszcz.pl

Dora

bylas u mnie to ja sie wbijam do ciebie ale bez obrazy nierozumiem czy ty masz cos wogole wspolnego z aparatka po atym ze jestes jej fanka ??
10.12.2004 :: 17:51 :: bca143.neoplus.adsl.tpnet.pl

Basia

pszepraszam ale nie rozumiem. Ty się tylko podszywasz pod aparatkę prawda?
Talk.pl :: Skomentowałam, no to wracam:)